Wykonujemy również meble na wymiar!


Zaproś nas na darmowy niezobowiązujący pomiar w Szczecinie i okolicach. Wykonujemy meble kuchenne, zabudowy wnęk, garderoby, szafy z drzwiami przesuwnymi typu komandor i indeco, biurowe czy łazienkowe. W przypadku indywidualnych potrzeb, zrobimy każdy mebel na zamówienie. Bądź wyślij na nasz email E-mail projekt do wyceny, albo opisz w szczegółach zmianę odpowiedniego artykułu w poniższym formularzu.


Zobacz nasze projekty:

 

Pomocne przy projektowaniu mogą okazać się linki:


 

1. Platforma Projektowania Kuchni
Program ALNO - Virtual Kitchen 3 pozwoli na zaprojektowanie Twojej idealnej i wymarzonej kuchni. Bardzo łarwy w obsłudze, spróbuj a sam się przekonasz. Gotowy projekt możesz przesłać na nasz email, dobierając odpowiednie elementy uzupełniające. W ten oto łatwy sposób zbudujesz swoją kuchnię.

*) Firma Alfa Style Szczecin nie ponosi odpowiedzialności za błędne podanie przez klienta wymiarów pomieszczeń, mebli oraz wszystkich produktów. W przypadku błędnych pomiarów dokonanych przez klienta, całą odpowiedzialnosć prawna oraz rzeczową ponosi on sam.
 

E-mail:
Telefon:
Wiadomość:


Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość MebleNet.pl stanowi zaproszenie do składania ofert. Sklepy internetowe CStore.